Drewniane patyczki do waty cukrowej o długości 40 cm i szorstkiej powierzchni, która ułatwia przyczepność waty. Wykonane z naturalnego drewna świerkowego, idealne do stoisk festynowych, imprez plenerowych i punktów gastronomicznych. Opakowanie zawiera około 200 sztuk.
Producent
Zgodność z Normami:
Produkt spełnia wymagania bezpieczeństwa określone w Rozporządzeniu (UE) 2023/988 oraz jest zgodny z odpowiednimi normami europejskimi.
Charakterystyka Produktu:
Produkt został zaprojektowany i wyprodukowany z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości. Materiały użyte do produkcji są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.
Instrukcje Użytkowania:
Produkt należy używać zgodnie z załączonymi instrukcjami. Niewłaściwe użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia produktu lub zagrożenia dla użytkownika.
Ostrzeżenia:
Produkt nie jest zabawką. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Reagowanie na Incydenty:
W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z bezpieczeństwem produktu, prosimy o natychmiastowy kontakt z Producentem pod numerem (22) 760 30 30 lub adresem e-mail: biuro@sugart.com.pl