Reklamacje i zwroty

Szczegółowe informacje nt. przysługujących naszym Klientom praw dotyczących zwrotu towaru, ujęte są szczegółowo w regulaminie Sklepu i dostępne są po tym linkiem. Chcemy aby proces zwrotu przebiegł sprawnie, w związku z tym dla Twojej wygody przedstawiamy poniżej krótką instrukcję. 

Gwarancja i serwis

Część produktów sprzedawanych w naszym sklepie posiada gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją, skontaktuj się z najbliższym punktem serwisowym, wskazanym w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala w najkrótszym czasie doprowadzić sprzęt do sprawności.

 

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 22 711 33 36 .

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie załącznik 2, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
  2. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

 

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Klient będący Konsumentem lub Przedsiębiorcą na prawach Konsumenta ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą za pośrednictwem Sklepu Internetowego w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. W przypadku skorzystania przez Klienta będącego Konsumentem lub Przedsiębiorcą na prawach Konsumenta z ustawowego prawa odstąpienia od umowy, Klient ten zobowiązany jest zwrócić Produkt na adres AMBASADOR Sp. z o.o., ul. Raszyńska 13, 05-500 Piaseczno, w terminie 14 dni od od dnia, w którym odstąpił od umowy.

  

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Zapakuj zwracany towar tak aby bezpiecznie dotarł do nas.
  2. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie.
  3. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie załącznik 1, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta do zwrotu pieniędzy .
  4. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@republikasmaku.net lub telefonicznie: +48 22 7113336 . Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić proces reklamacji/odstąpienia od umowy i zwrotu towaru.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl